Planet IPOE-171-95W PoE injector, IEEE 802.3bt, 95W, DIN, IP30, -40–75°C, 12–48 VDC input
To send: 3 pcs
Code: NETPLA2114 PN: IPOE-171-95W Warranty: 60 months
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET IPOE-171-95W Industrial injector for Power over Ethernet cable, standard IEEE 802.3bt PoE++ up to 95 W power consumption, also works on 1/2.5/5Gb connection. IP30 rating, metal housing, operating temperature -40 to ... more